Prawo pracy, usługi prawne – Łomża

Stanowisko pracy

Usługi prawne

Świadczymy różnorodne usługi prawne, oferując naszym klientom kompleksową pomoc na wielu płaszczyznach. Mocną stroną naszej kancelarii prawnej jest indywidualne podejście do potrzeb każdej osoby. Zawsze dajemy z siebie wszystko podczas prowadzenia różnorodnych postępowań, a o każdym kroku informujemy naszych klientów. Posiadamy szeroką wiedzę oraz cenne doświadczenie. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami.

Reprezentujemy naszych klientów przed sądami w różnorodnych sprawach, m.in. o:

  • przywrócenie do pracy,
  • wynagrodzenie za nadliczbowe godziny,
  • uznanie wypowiedzenia za nieważne,
  • mobbing,
  • dyskryminację,
  • odszkodowanie.

Reprezentujemy zarówno pracowników, jak i pracodawców, również przed organami administracji państwowej, a więc ZUS-em oraz Państwową Inspekcją Pracy.

Zakres usług

Świadczymy również usługi doradcze, a więc nasi klienci mogą się do nas zgłosić po pomoc we właściwym formułowaniu różnorodnych umów: o pracę, zlecenie czy o dzieło. Pomagamy również tworzyć prawomocne umowy o zakazie konkurencji oraz wszystkie inne, które są związane z prawem pracy.

Z uwagi na szybszą możliwość zakończenia sporu, naszym klientom proponujemy również prowadzenie negocjacji oraz mediacji z drugą stroną sporu. Zawsze jednak szanujemy decyzję klienta i dostosowujemy się do jego preferencji. Zapraszamy także do poznania naszych usług z zakresu prawa administracyjnego.

%d blogerów lubi to: