Prawo karne – Łomża

Prawo karne

Prawo karne wymusza konieczność szybkiego i sprawnego działania. Warto się do nas zgłosić jak najprędzej, żeby ustalić właściwą linię obrony. To znacznie usprawni prowadzenie sprawy, a przede wszystkim zwiększy szanse na jej pozytywne rozpatrzenie. Co ważne posiadamy doświadczenie oraz niezbędną wiedzę do tego, żeby reprezentować naszych klientów przed sądem. Wspieramy ich w różnorodnych sprawach karnych, na każdym etapie postępowania, jako:

  • obrońcy podejrzanego albo oskarżonego,
  • pełnomocnicy pokrzywdzonego albo oskarżyciela posiłkowego.

Podejmujemy się różnorodnych spraw, m.in. o dozór elektroniczny, warunkowe zwolnienie z odbywania kary, w postępowaniach sądowych, apelacyjnych, kasacyjnych czy przygotowawczych.

Zakres świadczonych usług

Zawsze działamy na korzyść klienta, ponieważ taka jest nasza rola w postępowaniach karnych. W ramach świadczonych przez nas usług, oferujemy:

  • sporządzanie pism procesowych – wniosków, aktów oskarżenia, zażaleń, apelacji, kasacji,
  • pomoc w postępowaniu wykonawczym, m.in. uzyskanie wyroku łącznego, odroczenie wykonania kary czy udzielenie przerwy w wykonaniu kary.

Każda ze spraw jest inna, a więc nasza kancelaria adwokacka podchodzi do niej indywidualnie, dokładnie słuchając naszych klientów i angażując się w to, żeby usługa prawna przyniosła oczekiwane rezultaty.

%d blogerów lubi to: