Egzekucja komornicza

Egzekucja komornicza często jest niezbędną i ostateczną podczas windykacji długów. Są jednak sposoby, aby osiągnąć zamierzony cel, bez konieczności angażowania w sprawę komornika. W naszej kancelarii, staramy się pomagać również klientom, którzy potrzebują wsparcia w zakresie spraw związanych ze ściąganiem należności. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Dobrze wiemy o tym, że każda ze spraw jest inna i wymaga stosownego podejścia. To właśnie dlatego po wstępnej rozmowie z klientem, staramy się podjąć działania, które skrócą czas oczekiwania na spłatę należności. Takie sprawy nie zawsze muszą kończyć się w sądzie.

Zakres usług – prawo egzekucyjne

Oferujemy szeroki zakres usług w ramach prawa egzekucyjnego. Korzystamy z bogatego wachlarza narzędzi prawnych, które umożliwiają skuteczną windykację wierzytelności. Pomagamy klientom, proponując:

  • przedsądowe wezwanie do zapłaty,
  • negocjacje w zakresie dobrowolnej spłaty,
  • prowadzenie postępowań sądowych,
  • prowadzenie postępowań egzekucyjnych.

Działanie zawsze dostosowujemy do konkretnej sprawy, uprzednio opisując możliwości konkretnemu klientowi. Dzięki temu jest on na bieżąco z postępowaniem i może z naszą pomoc, wybrać najlepsze rozwiązanie.