Radca prawny, Prawnik – Łomża, Kolno – Daria Żmudzin

elegancko ubrana kobieta

Jestem absolwentką studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz członkiem Izby Adwokackiej w Białymstoku. Obecnie realizuję również studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu w Białymstoku w Katedrze Postępowania Karnego. Jestem autorką publikacji naukowych, jak również uczestniczką wielu konferencji i seminariów naukowych. W 2019 roku odbyłam szkolenie na mediatora organizowane przez Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej i jestem wpisana na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Łomży.

Aplikację adwokacką odbyłam pod patronatem doświadczonych adwokatów wykonujących indywidualną praktykę, co pozwoliło mi na zdobycie niezbędnej praktyki w świadczeniu pomocy prawnej, z zakresu prawa cywilnego, karnego i rodzinnego. W obszarze moich zainteresowań znajduje się problematyka dochodzenia wierzytelności w postępowaniu egzekucyjnym.

adw. Daria Żmudzin


O NAS:

Celem Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Prawo jest moją pasją, dzięki której mam szansę przyczynić się do Twojego sukcesu.

GODZINY OTWARCIA:

Pon. 9:00- 17:00

Wt. 9:00- 17:00

Śr. 9:00- 17:00

Czw. 9:00- 17:00

Pt. 9:00- 17:00

%d blogerów lubi to: